budikOosmej
Potrebujem poradiť
mohol by mi prosím vás niekto vysvetliť, ako sa dajú do textu vložiť obrázky??
22.10.2006 16:38:51
|
celý článok
|
--
|
notočototo
|
komentáre: 2
navigácia
domov
rss/xml
odkaz autorovi
blog.portal.sk
témy
notočototo
archív
«« 2005
2006
2007 »»
október 2006
odkazy
rozšírenia
Počet zhliadnutí:
Prevádzkované na CMS
TeaGuru
spoločnosti
Singularity, s.r.o.
, © 2004-2014